پروژه سایت گروه حقوقی یاران عدالت

شاید نخستین پروژه‌ای باشد که انجام می‌دهم، کاستی‌های خودش را دارد ولی از نظر خودم که خوب شده‌است؛ با اینکه خود مشتری در انتخاب المان‌ها خیلی دخالت می‌کرد ولی به هر رو من هم زیاد در کارهای حقوقی وارد نیستم. سایت سئو بسیار عالی دارد و خودم خیلی راضی هستم.

سایت گروه حقوقی یاران عدالت تحویل مشتری شد.

طبق توضیحات خودشان

گروه حقوقی یاران عدالت با نظارت دکتر مجتبی فرح بخش و همکاری جمعی از وکلای پایه یک دادگستری با مطمح نظر قرار دادن پیش فرض ها، روش ها و اهداف زیر تشکیل شده است:
• به لحاظ پیچیدگی های گونه گون روابط و پدیده های اجتماعی، نظام حقوقی – که ناظر بر کنترل و تنظیم روابط اجتماعی است- ، شعب گونه گون و متعدد پیدا کرده است و به تبع ، دانش حقوق نیز دارای شعب و رشته های مختلف شده است. از این رو به تناسب رشته های گوناگون، بایستی تخصص های مختلف در گروه کارآمد و پویا ملحوظ نظر قرار گیرد.
• فارغ از لزوم تخصص های گونه گون مرتبط با رشته های مختلف حقوقی، راهکارهایی که با ابتناء بر خرد جمعی و از رهگذر تبادل نظر و با لحاظ کلیه جوانب امر اتخاذ می شوند در مقایسه با راهکارهای انفرادی و تک روانه، از اتقان و انسجام بیشتری برخوردارند.
• تجربه حقوقی و مهارت های عملی در زمینه های امور حقوقی در کنار تخصص و تسلط بر آخرین داده های حقوقی، شرط لازم و کافی موفقیت در ایفای رسالت گروه حقوقی است.
• پایبندی به اصول اخلاق حرفه ای و اقتضائات تقوای شغلی، از مقدمات شایسته و بایسته ایفای رسالت حقوقی در قالب همکاری گروهی است.
• در مواجهه با متقاضی دریافت خدمات حقوقی، ارائه راه حل و در نهایت رفع مشکل حقوقی پیش آمده، مطلوب اساسی و اولی است و دریافت ما به ازاء در قبال ارائه خدمات، مطلوب ثانوی و بالعرض می باشد.
• صداقت در بیان واقعیات از سوی متقاضی، اولاً- ممدوح بوده و کتمان تمام یا بخشی از واقعیات از حیث اخلاقی مذموم است. ثانیاً- صداقت متقاضی ارتباط تام و تمامی با موفقیت گروه حقوقی در ایفای وظایف محوله دارد.
• جدیت، صداقت و سرعت در جمع آوری و تحلیل اطلاعات، اسناد و مدارک، ادله اثباتی و قرائن و امارات که با راهنمایی گروه حقوقی توسط متقاضی تقدیم شده است.
• ارائه راهکار و مشاوره حقوقی در چارچوب اطلاعات تحصیل شده و در پرتو قوانین و مقررات و رویه قضایی و تفسیرهای حقوقی
• تلاش در راستای احقاق حق از طریق مذاکره و عنداللزوم مصالحه یا داوری و در خارج از چهارچوب نظام دادرسی
• مراجعه به دادگستری بالضروره بهترین راه حل حقوقی نیست و پیگیری برخی موضوعات، خارج از فرآیند دادرسی می تواند به نتیجه مطلوب منتهی شود.
• نقطه آغازین هر دعوای حقوقی و متد طرح آن، بسیار اساسی و حساس بوده و تاثیر بنیادینی بر کل سرنوشت دعوا دارد.
• پیگیری دعوا تا آخرین مرحله وظیفه اخلاقی و حقوقی گروه حقوقی بوده و هر مرحله بایستی به عنوان یک فرصت و ظرفیت بی بدیل و تازه نگریسته شود و استفاده حداکثری از ظرفیت هر مرحله اعم از بدوی، تجدیدنظر و فرجام خواهی به عمل آید.

آدرس گروه حقوقی یاران عدالت:

تهران – یوسف آباد – بالاتر از میدان کلانتری – بعد از کوچه ۴۵ – پلاک ۴۱۵ واحد ۴
شماره تماس: ۰۲۱۸۸۰۶۸۴۹۰
یا
شماره همراه: ۰۹۳۳۳۶۰۶۰۶۵

درباره Faez Ehya

می‌خواهم اینجا خانه مجازی من باشد. هر آنچه در زندگی من مهم است اینجا می‌آورم. اما هیچ چیز مهمتر از عشق نیست. آن‌را در قلبم نگهبانی می‌کنم. فائزاحیا

شاید این را هم بخواهید مطالعه کنید.

راز قارچ‌های میکوریز

به نظر می‌رسد دو نوع اصلی میکوریزا، اکتومیکوریزا و میکوریزا آربوسکولار، به طرق مختلف بر تنوع گونه‌های درختی در جنگل‌ها تأثیر می‌گذارند.

2 نظرها

  1. به نظر من هم سایت عالی شده. خسته نباشی و موفق باشی عزیزم. :-*

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 12 =