نحوه آپگرید رایگان به ویندوز ۱۰ برای ویندوز ۷ و ۸ و دلیل چرایی آن!

دلیل نوشتن این مطلب بخاطر لحظه حساسی است که هم اکنون در آن قرار داریم. فقط یک روز فرصت داریم تا ویندوز ۷ و ۸ لپتاپ خود را بطور رایگان به ۱۰ تبدیل کنیم. بعد از آن دیگر باید ۱۹۹ دلار برای آن پرداخت کنیم. به دلیل اینکه برخی از کاربران ایرانی متوجه این موضوع نیستند در اینجا توضیح راجع به آن خواهم داد.

Capture2

 

این طرح شامل حال چه کسانی میشود؟

یک نگاه به تصویر زیر بکنید اگر چنین برچسبی روی لپتاپ خود دارید که نوشته است ویندوز ۷ یا ۸ این طرح شامل حال شما میشود.

Capture

 

این برچسب نشان میدهد لپتاپ شما دارای ویندوز ۷ یا ۸ اورجینال است پس درصورتیکه این ویندوز را از روز اول خرید لپتاپ تا هم اکنون دارید کافی است که به ویندوز آپدیت همین الان مراجعه کنید و ویندوز ۱۰ را دانلود و نصب کنید تا لایسنس اورجینال شما از ویندوز ۷ یا ۸ به تغییر کند.

درصورتیکه ویندوز شما خراب شده است و شما یک ویندوز نسخه کرک شده نصب کرده اید نگران نباشد سریعا همان نسخه ویندوز را نصب کنید مثلا نسخه Home , Pro  یا Ultimate بعد از نصب دستگاه را به اینترنت وصل کنید و شماره سریالی که زیر لپتاپ شما برای ویندوز گذاشته شده است را در قسمت product key ویندوز ثبت کنید تا ویندوز اورجینال شود. (تصویر زیر)

Service_Tag

بعد از نصب ویندوز و اورجینال کردن آن ویندوز آپدیت را فعال کنید و ویندوز ۱۰ را نصب کنید.

 شاید شما از ویندوز فعلی که دارید راضی هستید و لذت میبرید اما دنیا به سرعت قابل تغییر است هم اکنون نرم افزارهایی که درحال تولید هستند به گونه ای است که ویندوز های قدیمی تر از ۱۰ دیگر قابلیت پشتیبانی از آنها را ندارد و همین قضیه شما را مجبور به ارتقاء ویندوز میکند اما آن زمان دیر است.

هنگام نگارش این مطلب فقط یک روز و ۱۸ ساعت دیگر فرصت دارید این عمل را انجام دهید بعد از آن دیگر ارزشی ندارد.

موفق باشید
علی مختاری

منبع از اینجا

درباره Faez Ehya

می‌خواهم اینجا خانه مجازی من باشد. هر آنچه در زندگی من مهم است اینجا می‌آورم. اما هیچ چیز مهمتر از عشق نیست. آن‌را در قلبم نگهبانی می‌کنم. فائزاحیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 4 =