ارسال SMS از طریق PC به زودی به ویندوز ۱۰ اضافه می‌شود

مایکروسافت اخیراً اعلام کرده است که کاربران ویندوز ۱۰ به‌زودی آپدیتی را دریافت خواهند کرد که قابلیت مشهور Messaging Everywhere را برای آن‌ها فعال خواهد کرد. از طریق این قابلیت کاربران می‌توانند بدون استفاده از گوشی و به کمک پی سی اقدام به ارسال پیامک یا SMS کنند. بعد از قابلیت‌های فوق‌العاده‌ای که در بیلد جدید ویندوز ۱۰ موبایل یعنی ۱۴۳۲۲ اضافه شد، اضافه شدن این قابلیت جدید می‌تواند خبر بسیار خوبی برای کاربران باشد.

البته مایکروسافت در مورد زمان‌بندی عرضهٔ این قابلیت صحبتی نداشته است، اما طبق اعلام آن‌ها برای فعال‌سازی این قابلیت نیاز به یک بروز رسانی برای ویندوز ۱۰ موبایل هست. در ابتدا این قابلیت برای گوشی‌های مبتنی بر ویندوز ۱۰ موبایل عرضه خواهد شد، اما قرار است در آینده برای گوشی‌های اندروید نیز در دسترس قرار بگیرد.

گابریل آئول در این رابطه گفته است:

ما به‌زودی پیش‌نمایش قابلیت Messaging Everywhere را به ویندوز ۱۰ اضافه خواهیم کرد تا کاربران بتوانند از طریق PC اقدام به ارسال و دریافت SMS کنند. شما تنظیمات این قابلیت را در برنامهٔ مسیجینگ PC مشاهده خواهید کرد اما فعلاً این تنظیمات بر روی موبایل در دسترس نیست. برای فعال شدن این قابلیت نیاز به یک بیلد جدید موبایل هست. به‌زودی و با تکمیل این قابلیت، خبرهای بیشتری در این زمینه منتشر خواهیم کرد.

بیلد جدید ویندوز ۱۰ PC هفتهٔ آینده منتشر خواهد شد و این احتمال وجود دارد که مایکروسافت قابلیت Messaging Everywhere را به ویندوز ۱۰، PC اضافه کند. همچنین توجه داشته باشید که در صورت اضافه شدن این قابلیت، تنها اینسایدرهای بیلدهای رداستون ویندوز ۱۰ موبایل خواهند توانست از آن استفاده کنند.

درحالی‌که اینسایدرها اولین کسانی هستند که این قابلیت جدید را امتحان خواهند کرد، سایر کاربران بعد از عرضهٔ بروز رسانی رسمی رد استون خواهند توانست از آن استفاده کنند.

درباره Faez Ehya

می‌خواهم اینجا خانه مجازی من باشد. هر آنچه در زندگی من مهم است اینجا می‌آورم. اما هیچ چیز مهمتر از عشق نیست. آن‌را در قلبم نگهبانی می‌کنم. فائزاحیا

شاید این را هم بخواهید مطالعه کنید.

راز قارچ‌های میکوریز

به نظر می‌رسد دو نوع اصلی میکوریزا، اکتومیکوریزا و میکوریزا آربوسکولار، به طرق مختلف بر تنوع گونه‌های درختی در جنگل‌ها تأثیر می‌گذارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − پنج =